Студентки волейболістки ХНУ срібні призерки другого етапу чемпіонату Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд

28 серпня 2019 року в парку Молдодіжний відбувся відкритий чемпіонат Хмельницької області з пляжного волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях приймали участь одинадцять команд: з м. Хмельницького «Новатор», ДЮСШ. м. Деражня, команда «Дунаєвці» Дунаєвецького району та три команди Хмельницького національного університету.

За підсумками змагань перше місце посіла команда №1 Хмельницького національного університету. друге місце посіла команда «Дунаєвці», третє – команда  ДЮСШ. м. Деражня.

Чемпіони Хмельницької області з пляжного волейболу 2019 року

студентки ХНУ: Пивовар Зореслава ГПФ, гр. СОФКм 18-1,

Загрубська Віта ГПФ, гр. СОФК 17-1

Зліва команда з м. Дунаєвці срібні призери Хмельницької області з пляжного волейболу 2019 року.

Боронзові призери Хмельницької області

з пляжного волейболу 2019 року команда ДЮСШ м. Деражня

Команда №2 ХНУ: Мороз Дарина ФКіС 18-1, Стріхар Анастасія СОФК 18-1

Нагородження чемпіонів та призерів змагань провів начальник управління молоді та спорту Хмельницької обласної адміністрації Клімов В.І.