СТУДЕНТИ ХНУ – УЧАСНИКИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З РЕГБІ-15

23 жовтня в м. Шяуляй (Литва) національна чоловіча збірна України провела другий матч у межах чемпіонату Європи з регбі-15 сезону 2021-2022 років. Цього разу українцям протистояла національна регбійна дружина Литви.

Слід відзначити, що спортсмени-регбісти Хмельницького національного університету неодноразово успішно представляли наш ЗВО на міжнародній арені. Наразі членами національної збірної України є студент-магістрант спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Сівак Вадим та випускник Валюс Олег.

Матч проти команди Литви був вельми важливим та принциповим – вирішувалось завдання визначення місця збірних команд у світовому рейтингу. Гра видалась складна: у першому таймі перевага збірної України була лише 2 очки, у другому – суперник понад усе намагався здобути перевагу, але українські регбісти вистояли і у підсумку здобули важливу перемогу. Рахунок матчу – 37:39 на користь української збірної. А за результатами гри збірна України піднялась у світовому рейтингу на дві позиції, у той час як Литва – опустилась на сім.

У тренерському складі збірної команди України є і викладач Хмельницького національного університету – доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Квасниця О. М. За словами Олега Михайловича «наші студенти-спортсмени добре себе показали у цій грі. Приємним є те, що хлопці налаштовані та вмотивовані  на подальшу боротьбу в іграх чемпіонату Європи».