СТУДЕНТИ-ТХЕКВОНДИСТИ ЗДОБУЛИ ПЕРШІ НАГОРОДИ НА XІХ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ

20 лютого 2024 року у місті Хмельницькому відбулися перші змагання за програмою XІХ літньої Універсіади України. Цьогорічні головні студентські змагання знову розпочали тхеквондисти. За перемогу боролися кращі студенти-спортсмени, які представляли 29 закладів вищої освіти.

Від Хмельницького національного університету участь у змаганнях взяли два студенти факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту: Матковський Микола (група ФКС-22); Романенко Мирослав (група ФКС-21) та студент факультету інформаційних технологій Кулик Назар (група КН-21).

Усі студенти змагалися в окремих вагових категоріях. В черговий раз високий результат продемонстрували Мирослав Романенко та Микола Матковський, які здобули призові місця. Так, срібну нагороду у ваговій категорії до 87 кг. виборов Микола Романенко.

На фото: Микола Романенко з тренером Сергієм Назарчуком

Бронзовим призером універсіади став Микола Матковський у ваговій категорії + 87 кг.

Хоча і без призів, проте п’яте місце, яке посів Назар Кулик в категорії до 74 кг., додало до загального залікового кошику 25 очок. В цілому виступ наших студентів приніс Хмельницькому національному університету 88 залікових очок, що дозволило посісти 4 місце серед 29 ЗВО.

На завершення хочемо висловити слова подяки випускнику Хмельницького національного університету спеціальності «Фізична реабілітація» 2010 року Сергію Назарчуку та, в минулому, викладачу кафедри фізичного виховання Сергію Пісоцькому, які сьогодні успішно працюють тренерами з тхеквондо та якісно підготували спортсменів до участі у змаганнях.