СТУДЕНТИ УНІВЕРСИТЕТУ НА КУБКУ УКРАЇНИЗ ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

В місті Умань з 24 по 28 квітня пройшли змагання на Кубок України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь найсильніші веслувальники нашої країни. Метою змагань було відібрати кращих спортсменів до складу національної збірної команди України для участі в Кубках світу та Європи.
У складі збірної команди Хмельницької області взяли участь студенти Хмельницького національного університету, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту: Павло АЛТУХОВ студент-магістр групи ФКСм-22-1, Марія ЄВДОКИМОВА, Микола МЕЛЬНИК студенти групи СОФК-19-1, Софія ДЯЧОК, Владислав ДЕМЧУК студенти групи СОФК-20-1, Ганна ПАВЛОВА студентка групи СОФК-21-1, Назар ЛОЗІНСЬКИЙ, Костянтин ФЛОРЧУК студенти групи ФКС-20-1, Артем МЕЛЬНИК студент групи ФКС-21-1, першокурсники Максим ТКАЧ, Анастасія МАГРІАНІ, Анастасія ДЕЖИЦЬКА, студенти групи СОФК-22-1 та студентка факультету міжнародних відносин групи ФПЛ-20-1 Тетяна ЗОЗУЛЯ.
За несприятливих погодних умов, поривчастий сильний вітер, дощ, низьку температуру, спортсмени проявили терпіння, жагу до перемоги і все ж таки здобули медалі Кубка України. Слід зазначити, що в ніч на 28 квітня місто Умань було обстріляне ракетами росії і змагання були достроково припинені. За таких умов спортсменам важко налаштуватись на старти.
Успішно виступив Павло АЛТУХОВ, підтвердивши свій високий рівень підготовленості у каное-одиночці, де йому не було рівних на дистанції 1000 і 500 метрів. Серед жінок добре виступила Ганна ПАВЛОВА у байдарці-одиночці та двійці на олімпійській дистанціях 500 м і здобула дві бронзові нагороди, на неолімпійськіх дистанціях 200 метрів у двійці – срібна нагорода, а в одиночці на 1000 м – «золото». Виступаючи в минулому році на чемпіонатах світу та Європи серед юніорів, з цього Кубка України вона потрапила до основного складу збірної команди України вже серед дорослих. Володаркою Кубка стала і Анастасія ДЕЖИЦЬКА, яка у каное-четвірці перемогла на дистанції 500 метрів. Двічі бронзовим призером став Микола МЕЛЬНИК – у байдарці-четвірці на 500 метрів та двійці на 1000 метрів виборов бронзові нагороди, а Марія ЄВДОКИМОВА серед жінок у байдарці-четвірці на 500 метрів здобула «бронзу».
Велика подяка Збройним силам України, захисникам і захисницям та усім, хто боронить нашу країну від ворога, за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.
Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні на водних доріжках та мирного неба.

На фото: по середині Павло АЛТУХОВ