Студенти-веслувальники на чемпіонаті України

На веслувальному каналі у місті Дніпро з 12 по 16 червня пройшов особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який мав безкомпромісну, запеклу боротьбу за нагороди та потрапляння до основного складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світу. Адже на цьогорічному чемпіонаті світу будуть «розіграні» ліцензії найсильнішими веслувальниками світу для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року Токіо (Японія). Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Богдан Козлов група КІ-15-1, Назар Кривошия група КНІТ-16-1, та студентка групи ФКС-18-1 гуманітарно-педагогічного факультету Ірина Кушнір.

З нагородою до дому повернувся Богдан Козлов. Він у збірному екіпажі каное-четвірки на дистанції 500 метрів став бронзовим призером України. Непогано виступили наші байдарочники, Ірина Кушнір, яка вперше виступала серед дорослих. У байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів посіла п’яте місце, а в байдарці-одиночці на дистанції 5000 метрів сьоме місце. Назар Кривошия, в напруженій боротьбі з іменитими  суперниками на спринтерській дистанції 200 метрів змагаючись у байдарці-двійці та четвірці посів два шостих місця.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та на водних доріжках.