Свято відзначаємо по-спортивному!!!

До відзначення Міжнародного дня спорту та Міжнародного дня здоров’я у спортивному корпусі університету 6 квітня поточного року було проведено Кубок факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту з футзалу. Даний захід ставив за мету пропаганду фізичної культури і спорту та утвердження здорового способу життя серед студентів, популяризацію футзалу у молодіжному середовищі, згуртування студентів спеціальностей факультету.
Історія відзначення Міжнародного дня спорту пов’язують з відкриттям 6 квітня 1896 року, перших Олімпійських ігор сучасності у Греції. Міжнародний день здоров’я відзначають 7 квітня, внаслідок того, що в цей день в 1948 році при Організації Об’єднаних Націй була утворена Всесвітня організація охорони здоров’я.

До участі у змаганнях заявились команди спеціальностей факультету: «Фізична культура і спорт», «Середня освіта (фізична культура)», «Фізична терапія, ерготерапія». Змагання проводились за коловою системо. У першій зустрічі зустрілись команди СОФК та ФТЕ, де перемогла команда майбутніх вчителів з рахунком 7:5. Другий матч відбувся між командами ФТЕ та ФКС, де останні перемоги дуже 9:0 на користь майбутніх тренерів. Майбутні тренери святкували перемогу і в наступній зустрічі. Першими володарями Кубку факультету здоров’я, психології, фізичної культури і спорту стала команда спеціальності «Фізична культура і спорт».

Наступною зустріччю команди володаря кубку факультету, стала зустріч з командою науково-педагогічних працівників факультету. Основний час не зміг визначити переможця, зустріч закінчилась з рахунком 4:4. У після матчевих пенальті влучнішою була студентська команда.
Зважаючи на розголос проведеного заходу організатори розглядають можливість проведення наступного, даного спортивного заходу, як відкритого, що дозволить охопити значно більшу частину учасників.

Юрій ДУТЧАК,
професор кафедри ТМФВС