Товариська зустріч з футзалу між науково-педагогічними працівниками університету та ветеранами футболу

В рамках підготовки до чемпіонату України з футзалу в категорії 70 + у стінах Хмельницького національного університету відбулася товариська зустріч з футзалу між викладачами університету та ветеранами Подільського футболу.

Очолював команду ветеранів найдосвідченіший футболіст університету, старший викладач, Адальберт Руснак. Команду викладачів університету очолював доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, голова спортивного клубу Олександр Мозолюк.

Варто відзначити, що змагання пройшли на високому емоційному рівні. Для ветеранів, футбольна зустріч, була важливим кроком у підготовці до всеукраїнських змагань, можливістю налагодження командної гри, зіграності. Для викладачів – можливість перейняти позитивний досвід від старших майстрів футбольної гри.

У двобої досвіду і молодості перемогу здобули викладачі Хмельницького національного університету. Незважаючи на це, усі учасники змагань отримали позитивні емоції та приємні хвилини спортивного спілкування.

Олександр СОЛТИК,
завідувач кафедри ТМФВС