ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З ВОЛЕЙБОЛУ МІЖ ВИКЛАДАЧАМИ

З нагоди 55-ти річчя кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем, 19 жовтня в ігровій залі 4-го навчального корпусу Хмельницького національного університету була проведена матчева зустріч з волейболу серед науково-педагогічних працівників кафедр ювілярів.

На відкритті, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури і спорту Євген Павлюк привітав учасників змагань, відзначив про традиційність таких матчевих зустрічей між кафедрами та побажав перемоги сильнішим, а особливо, щоб ця гра пройшла без травм.

Варто відзначити, що гра пройшла в цікавій та захоплюючій боротьбі, де всі учасники максимально проявили свою майстерність. Перемогу з рахунком 3:0 здобули науково-педагогічні працівники кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.

Ярослав ГНАТЧУК,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту