У ХНУ посадили магнолію в пам’ять про Євгена Свіргунця

10 квітня біля спорткомплексу Хмельницького національного університету посадили магнолію «Імператор» в пам’ять про орденоносця, відмінника освіти, заслуженого працівника фізичної культури і спорту, першого завідувача кафедри фізичного виховання Євгена Михайловича Свіргунця.

У цей день Євгену Михайловичу мало б виповнитися 84 роки. Важко переоцінити його внесок у розвиток фізичної культури та спорту в нашому університеті, де він працював з 1967 року. У 1968 році Свіргунець  Є. М.  став завідувачем новоствореної кафедри фізичного виховання та очолював її протягом 47 років. За його ініціативою та безпосередньою участю розпочалось проектування і будівництво стадіону, спортивних майданчиків. Заслугою Євгена Михайловича є і те, що спортивні команди й окремі спортсмени університету стали кращими в області та країні, десятки спортсменів досягли результатів світового рівня.

Світла пам’ять про Євгена Михайловича вічно житиме у наших серцях!