УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ХНУ У XIX ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

11-12 травня у м. біла Церква відбулись фінальні змагання XIX літній Універсіаді України з легкої атлетики. Більше 300 студентів представляли 37 закладів вищої освіти. Жагу до перемоги, демонстрацію найкращого спортивного результату підтримували гості та уболівальники «королеви спорту».

Студенти-спортсмени Хмельницького національного університету брали участь у наступних видах програми: біг на 800м, 1500 м та 5000 м. Окремі студенти-спортсмени брали участь у двох видах програми, зокрема Микола Пилипчук та Владислав Галіброда – у бігах на 800 та 1500 м.

Специфічною особливістю змагань з легкої атлетики є те, що учасники повинні показати спортивний результат в обраній дисципліні не нижче ІІІ спортивного розряду, що ускладнює відбір спортсменів до участі у цих престижних студентських змаганнях.

За підсумками змагань команда Хмельницького національного університету здобула  103 очка.

Склад збірної команди університету:

1. Віктор БУЙ – студент групи ФКС-23-1
  2. Микола НАКОНЕЧНИЙ – студент групи ФКС-23-1
  3. Роман ОКОМАНЧУК – студент групи ФТ-23
  4. Владислав ГАЛІБРОДА – студент групи АКІТс-21

Представник команди – Олег КВАСНИЦЯ, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, мирного неба та подальших успіхів.

Ірина КВАСНИЦЯ,
доцент кафедри ТМФВіС