УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

У переддень Дня науки викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту взяли участь у XXVIII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку», яку проводив Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Науковий форум щороку збирає чимало науковців з усієї країни задля обговорення актуальних питань підготовки фахівців фізичного виховання, фізичної реабілітації та олімпійського і професійного спорту у закладах освіти різного рівня. Приємно зауважити, що й цього річ, наперекір жорстким умовам сьогодення, які спричинені вторгненням російської федерації на територію нашої країни, представники провідних закладів освіти України знайшли можливість долучитися до проведення он-лайн конференції та поділитися напрацюваннями задля розвитку галузі фізичної культури і спорту.

Конференція пройшла у форматі дискусії щодо особливостей організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання; проблем використання цифрових технології в процесі професійної підготовки фахівців у сфері фізичного виховання та спорту; питання використання сучасних інноваційних технологій в процесі викладання.

Доповідачі зазначали, що попри складності, українські науковці продовжують проводити дослідження, залучати здобувачів освіти до наукових проєктів та пропагувати значимість українських наукових розробок, адже наука  залишається рушійною силою прогресу людства.

Участь у конференції взяла викладачка кафедри ТМФВС Ірина Квасниця з матеріалами «Формування професійної мобільності майбутніх тренерів-викладачів у процесі професійної підготовки». До обговорення у пленарному засіданні долучилися старша викладачка кафедри Наталія Демченко та доцентка Віта Хіміч. У межах наукового форуму 19 травня Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка проводив ХХ Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України», у якій взяв участь студент третього курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Нікіта Дмитришин з матеріалами «Стан здоров’я студентської молоді та чинники, що впливають на нього»