Участь викладачів університету в турнірі з бадмінтону

22 січня 2022 року у Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка пройшов другий відритий Кубок ректора ТНПУ з бадмінтону. Особливістю даних змагань стало те, що вони проводилися в рамках заходів відзначення двох ювілейних дат: 65-річчя факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка та з нагоди 25-ї річниці створення Тернопільського обласного відділення НОК України.

Змагання з бадмінтону проводилися у двох категоріях учасників. В першій групі брали участь спортсмени віком до 50 років, які професійно займаються бадмінтоном. Друга група складалася із гравців, які старші 50 років або є початківцями. Окрім того змагання проводилися лише в парному розряді.

Важливо відмітити, що у цих змаганнях взяли участь і викладачі Хмельницького національного університету. Честь нашого закладу представляли дві команди. В одній команді: професор кафедри ТМФВС Юрій Дутчак та доцент кафедри ТМФВС Анатолій Ребрина. В іншій команді завідувачі кафедрами ТМФВС і ФТЕ Олександр Солтик та Олег Базильчук. За кубок вели боротьбу у другій групі 14 любителів цієї чудової гри. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати та доктори наук, доценти та професори, завідувачі кафедрами, директори шкіл – на корті всі були рівні і підчинялись правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Не зважаючи на те, що це був перший досвід участі у змаганнях з бадмінтону, наші викладачі виступили доволі успішно. Із семи команд Юрій Дутчак та Анатолій Ребрина посіли четверте місце, та бронзовими призерами змагань стали Олександр Солтик та Олег Базильчук. Чемпіонами та срібними призерами змагань стали господарі турніру: Беднарчук Степан і Лясковський Микола (І місце); Огнистий Андрій і Власюк Роман ( ІІ місце)

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та кубками за участі ректора ТНПУ професора Богдана Буяка та голови спортивно-технічної комісії Федерації бадмінтону України Олександра Самсонюка.

Гравці ХНУ висловлюють слова подяки організаторам турніру, зокрема ректору Тернопільському національному педагогічному університету ім. Володимира Гнатюка  Буяку Богдану та голові Тернопільського обласного відділення НОК України Огнистому Андрію за надані призи, сувенірну атрибутику, та найголовніше позитивні емоції отримані під час змагань.