УСПІШНО ПРОЙДЕНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)

Студенти спеціальності Середня освіта (Фізична культура) проходили педагогічну практику у загальноосвітніх навчальних закладах, згідно укладених договорів, на базі 11 шкіл. Перед студентами-практикантами поставлено завдання – закріпити свої теоретичні знання і вміння на практиці із учнями різних класів. Керівники на базі практики ознайомлювали практикантів із матеріально-технічним забезпеченням, навчально-методичною документацією. Після спостереження за проведенням уроків керівника, практиканти прислуховуючись до його порад та методичних вказівок проводили уроки з фізичної культури з учнями різних вікових груп, вирішуючи освітні, оздоровчі та виховні завдання уроку. У молодшій школі, із учнями проводили фізкультпаузи, фізкультхвилинки, рухливі перерви та спортивно-масові заходи.

Практиканти набували досвіду фахівця з фізичного виховання завдячуючи підтримці педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів. Деканат гуманітарно-педагогічного факультету, кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту висловлюють щиру подяку адміністраціям шкіл та вчителям фізичної за допомогу, підтримку й надану можливість реалізації перших кроків в педагогічній діяльності наших студентів, майбутніх фахівців з фізичної культури.