У місті Вінниця на річці Південний Буг з 07 по 10 травня пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, присвячений пам’яті воїну – спортсмену Ігорю Присяжнюку.
Найсильніші веслувальники-марафонці з 18 областей України та міста Києва брали участь в цьому чемпіонаті серед юніорів, молоді та дорослих. Спортсмени на байдарках і каное змагались на короткій 3,4 км та довгих дистанціях: від 11,8 км до 26,2 кмз перебіжкамив одиночках та двійках. Змагання були відбірковими до збірної команди України, чемпіони та срібні призери в своїх видах представлятимуть Україну на міжнародних стартах.
Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного Університету, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, а саме: Марія Євдокимова, студентка-магістрантка групи ФКСм-23-1, Назар Лозінський студент групи ФКС-20-1, Владислав Демчук студент групи СОФК-20-1, Артем Мельник студент групи ФКС-21-1,Анастасія Дежицька, студентка групи СОФК-22-1та студентка факультету міжнародних відносин групи ФПЛ-20-1 Тетяна Зозуля.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_1-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/img_20240509_foto_2-1024x472.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_4-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_3-1024x683.jpg)
Продемонструвала гарну підготовленість і здобула впевнену перемогу Анастасія Дежицька в каное-одиночці серед молоді на дистанції 15,4 км (4 перебіжки) вона фінішувала першою, а її колега по команді Тетяна Зозуля теж в одиночці та цій же дистанції другою. Окрім того на дистанції 3,4 км серед дорослих Тетяна виборола ще й бронзову нагороду. Артем Мельник в каное-одиночці серед молодіна дистанції 19 км (4 перебіжки) здобув «бронзу», а наступного дня у каное-двійціна цій же дистанції серед дорослих (чоловіки) фінішував третім, відповідно бронзова медаль. Гідно виступили наші студенти серед молоді: Марія Євдокимова в байдарці-одиночці на дистанції 22,6 км (5 перебіжок) фінішувала четвертою, Владислав Демчук в каное-одиночці на дистанції 19 км (4 перебіжки) посів п’яте місце, а Назар Лозінськийв байдарці-одиночці на дистанції 26,2 км (6 перебіжок) фінішував сьомим.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/img_20240509_foto_6-1024x472.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_5-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/img_20240508_foto_7-1024x473.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_8-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_9-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/img_20240509_foto_10-1024x472.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_11-1024x683.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/yzobrazhenye_viber_2024-05-09_foto_12-1024x683.jpg)
Варто зазначити, що Анастасія Дежицька, та Тетяна Зозуля зараховані до складу збірної команди України для участі у чемпіонаті світута Європи серед молоді на марафонські дистанції.
Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, мирного неба та подальших успіхів на водних доріжках.
Вели подяка збройним силам України, захисникам і захисницям, та усім хто боронить нашу країну від ворога за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.
Слава Україні ! Героям слава !
Віктор ФЛЕРЧУК,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту