На веслувальному каналі у місті Дніпро з 15 по 19 травня пройшов чемпіонат України серед юніорів та молоді віком до 23 років з веслування на байдарках і каное. Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Богдан Козлов група КІ-15-1, Назар Кривошия група КНІТ-16-1, а також студентка групи ФКС-18-1 гуманітарно-педагогічного факультету Ірина Кушнір.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/save_20190523_112324-300x169-1.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/save_20190523_111958-300x200-1.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/save_20190523_112047-300x159-1.jpg)
Вже традиційно, щорічно з цих змагань з нагородою найвищого ґатунку повертається член збірної команди України Богдан Козлов. Серед молоді віком до 23 років у збірному екіпажі каное-четвірки на дистанції 500 метрів Богдан став чемпіоном України, а на дистанції 200 метрів виборов третє місце. У змаганнях юніорок в напруженій боротьбі Кушнір Ірина у складі екіпажу байдарки-двійки на дистанції 5000 метрів здобула срібну нагороду. Непогано виступив на цих змаганнях наш байдарочник Кривошия Назар, він змагаючись у двійці та четвірці на дистанціях 200 та 500 метрів серед молоді посів два п’ятих місця.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/1-1-300x225-1.jpg)
На фото : Козлов Богдан третій номер у каное-четвірці.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2-1-300x225-1.jpg)
На фото: Ірина Кушнір другий номер у байдарці після фінішу.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/3-1-300x225-1.jpg)
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/4-1-300x225-1.jpg)
На фото: наші студенти на нагороджені.
![](https://tmfvs.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/5-1-300x225-1.jpg)
Слід зазначити, що з 26 по 28 травня у місті Вінниця наші веслувальники візьмуть участь у чемпіонаті України з веслувального марафону. Отож побажаємо нашим спортсменам «легкої води» та подальших успіхів на водних доріжках.