Успішний виступ студентів-веслувальників на чемпіонаті України

На веслувальному каналі у місті Дніпро з 15 по 19 травня пройшов чемпіонат України серед юніорів та молоді віком до 23 років з веслування на байдарках і каное. Збірну команду Хмельницької області представляли студенти Хмельницького національного університету факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Богдан Козлов група КІ-15-1, Назар Кривошия група КНІТ-16-1, а також студентка групи ФКС-18-1 гуманітарно-педагогічного факультету Ірина Кушнір.

Вже традиційно, щорічно з цих змагань з нагородою найвищого ґатунку повертається член збірної команди України Богдан Козлов. Серед молоді  віком до 23 років у збірному екіпажі каное-четвірки на дистанції 500 метрів Богдан став чемпіоном України, а на дистанції 200 метрів виборов третє місце. У змаганнях юніорок в напруженій боротьбі Кушнір Ірина у складі екіпажу байдарки-двійки на дистанції 5000 метрів здобула срібну нагороду. Непогано виступив на цих змаганнях наш байдарочник Кривошия Назар, він змагаючись у двійці та четвірці на дистанціях 200 та 500 метрів серед молоді посів два п’ятих місця.

На фото : Козлов Богдан третій номер у каное-четвірці.

На фото: Ірина Кушнір другий номер у байдарці після фінішу.

На фото: наші студенти на нагороджені.

Слід зазначити, що з 26 по 28 травня у місті Вінниця наші веслувальники візьмуть участь у чемпіонаті України з веслувального марафону. Отож побажаємо нашим спортсменам «легкої води» та подальших успіхів на водних доріжках.