УСПІШНИЙ ВИСТУП ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ СЕРЕД МОЛОДІ

З 10 по 14 жовтня в місті Умань пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді, юніорів та юнаків. В складі збірної команди Хмельницької області виступило 13 студентів Хмельницького національного університету. Переважаюча більшість це студенти факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, а саме: Марія Євдокимова, Микола Мельник – студенти групи СОФК-19-1, Назар Лозінський, Костянтин Флорчук – студенти групи ФКС-20-1, Софія Дячок, Владислав Демчук – студенти групи СОФК-20-1, Ганна Павлова –  студентка групи СОФК-21-1, Артем Мельник – студент групи ФКС-21-1, першокурсники Євген Літвіченко (група ФКС-22-1), Максим Ткач, Анастасія Магріані, Анастасія Дежицька – студенти групи СОФК-22-1 та студентка факультету міжнародних відносин групи ФПЛ-20-1 Тетяна Зозуля.

Проходили змагання за особливих умов, коли під час повітряної тривоги старти переносились інколи до 5-ти годин. Проте ці «збиваючі» чинники жодним чином не вплинули на медальний залік наших веслувальників, адже в команді Хмельницького національного університету виступало 8 «Майстрів спорту України», які входять до складу збірної команди України.

Абсолютною чемпіонкою України серед молоді стала Ганна Павлова, вона перемогла на усіх трьох дистанціях 200, 500 і 1000 метрів у байдарці-одиночці, та добавила срібну нагороду у четвірці на 500 метрів. А у жіночій каное комплект медалей виборола Анастасія Дежицька. Вона перемогла в одиночці на 500 метрів, здобула «срібло» на 200 метрів, та двічі у каное-двійці виграла «бронзу» на 500 і 200 метрів.

Чемпіоном України на олімпійській дистанції 1000 метрів у байдарці-одиночці став Микола Мельник, серед юніорів срібними призерами у байдарці-двійці на дистанції 200 м став Євген Літвіченко, а у байдарці-четвірці на 500 метрів Максим Ткач. Двічі бронзові призери змагань у каное-двійці серед жінок Тетяна Зозуля на дистанції 200 і 500 метрів та Артем Мельник у каное-одиночці на 1000 метрів і каное-четвірці на 500 метрів. Бронзову нагороду у байдарці-четвірці здобула і Марія Євдокимова на олімпійській дистанції 500 метрів.

Загалом наші студенти-веслувальники на чемпіонаті України вибороли 16 медалей: 5-золотих, 4-срібних, 7-бронзових.

На фото: в центрі Анастасія Дежицька і праворуч Тетяна Зозуля

На фото: переможець чемпіонату України Микола Мельник

Бажаємо нашим студентам-веслувальникам мирного неба, успіхів у навчанні та на водних доріжках у новому спортивному сезоні.