ВДАЛИЙ ВИСТУП НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

В Італії у місті Рим відбувся Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів (2003-2005 року народження). Право виступати за збірну України виборов студент Хмельницького національного університету групи МЛМС-19-1 Додь Назар.

Дебют на Чемпіонаті Європи нашого студента був дуже вдалий. Після двох перемог над борцями з Ізраїлю та Молдови наш спортсмен вийшов до півфіналу, де в напруженій сутичці поступився грузинському борцю, але здобув право боротися в бронзовому фіналі.

В сутичці за третє місце Назар зустрічався з азербайджанським борцем. Сутичка виявилася напрочуд запеклою, наш спортсмен продемонстрував вольові якості і здобув перемогу з рахунком 5-3.

Ректорат, факультет міжнародних відносин та спортивний клуб університету вітає Назара з успішним виступом та бажає не зупинятися на досягнутому!

Олександр МОЗОЛЮК,
голова спортивного клубу