ВДАЛИЙ ВИСТУП СТУДЕНТІВ-ТХЕКВОНДИСТІВ НА XVIIІ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ

22 лютого 2023 року у місті Хмельницькому відбулися перші змагання за програмою XVIIІ літньої Універсіади України. Цьогорічні головні студентські змагання знову розпочали тхеквондисти. За перемогу боролися кращі студенти-спортсмени, які представляли 27 закладів вищої освіти з 11 регіонів України.

Від Хмельницького національного університету участь у змаганнях взяли три студенти факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту: Чорна Ольга (група ФТ-20); Матковський Микола (група ФКС-22); Романенко Мирослав (група ФКС-21) та студент факультету інформаційних технологій Кулик Назар (група КН-21).
Незважаючи на високий статус змагань студенти Хмельницького національного університету змогли показати достойний результат. Усі здобули призові місця в різних вагових категоріях.
Найкраще виступили Микола Матковський, Ольга Чорна та Назар Кулик, які стали срібними призерами літньої Універсіади України. Мирослав Романенко також не залишився без медалей, посівши бронзову сходинку п’єдесталу пошани.

Окрім особистих здобутків змагання за програмою Універсіади мають комплексний характер, де підраховуються залікові очки за спортивні досягнення. Три срібних та одна бронзова нагороди принесли до залікової скарбнички Хмельницького національного університету 129 очок, що дозволило нашому університету посісти третє підсумкове місце серед 27 закладів вищої освіти.

На завершення хочемо висловити слова подяки випускнику Хмельницького національного університету спеціальності «Фізична реабілітація» 2010 року Сергію Назарчуку та, в минулому, викладачу кафедри фізичного виховання Сергію Пісоцькому, які сьогодні успішно працюють тренерами з тхеквондо та якісно підготували спортсменів до участі у змаганнях.