ВДАЛИЙ ВИСТУП СТУДЕНТІВ-ВАЖКОАТЛЕТІВ НА ХIХ ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ

У місті Луцьку завершились змагання з важкої атлетики за програмою ХІХ літньої Універсіади України. Не зважаючи на те, що змагання проходили в умовах воєнного стану, участь у них взяли 108 студентів з 29 закладів вищої освіти 13 регіонів України. В умовах жорсткої конкуренції наша команда важкоатлетів зуміла вдало виступити і принести до загальної скарбнички університету 296 залікових очок.

Честь Хмельницького національного університету захищали 5 студентів факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та 1 студент факультету інженерії, транспорту та архітектури.

За крок до п’єдесталу опинилася студентка гр. ФКС – 20 Ощипко Вікторія. Так у ваговій категорії до 64 кілограм вона поступилася в боротьбі за бронзу суперниці і посіла четверте місце.

У ваговій категорії до 71 кілограм напрочуд вдало виступила юна важкоатлетка, студентка першого року навчання спеціальності – Середня освіта (Фізична культура) Глов’юк Каріна. Використавши вдало всі шість спроб, у першому русі ривок – піднявши вагу 81 кг і у другому русі поштовху піднявши штангу над головою вагою 106 кг Каріна здобула для команди золоту медаль.

Серед чоловіків боротьбу повели чотири студента нашого вузу.

У ваговій категорії до 73 кілограм, взяли участь одразу двоє важкоатлетів Морозов Валентин студент спеціальності – Фізична культура і спорт, гр. ФКС – 21-1 та Сухович Віталій студент спеціальності – Середня освіта (Фізична культура), гр. СОФК – 20-1. Хоча студенти не посіли призових місць, але вони повністю виконали завдання тренерського колективу, принісши команді 86 очок.

У ваговій категорії до 96 кілограм, також дебютували двоє студентів-важкоатлетів першого року навчання.

Логазюк Назар, студент спеціальності – Середня освіта, фізична культура, гр. СОФК – 23-1, провів вдалий виступ, що дозволив поповнити скарбничку команди 54 очками.

Ткач Богдан студент спеціальності – Галузеве машинобудування (Агропереробка та інжиніринг) гр. АПІ-23-1, також чудово провів виступ, покращивши власний результат та перевершивши очікування тренерського колективу – приніс у скарбничку команди університету 30 очок.

Загалом вдалий виступ команди з важкої атлетики на ХІХ літньої Універсіаді України дозволив Хмельницькому національний університет здобув третє місце серед вузів ІV рівня акредитації.

Команду до участі у змаганнях підготували тренерський колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту: доцент Олександр Антонюк та ст. викладач Віктор Цісар.

Олександр Антонюк,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту