Вдалий виступ студентів-важкоатлетів на ХVI літній Універсіаді України

З 7 по 12 червня Хмельниччині випала честь приймати ХVІ літню Універсіаду України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь команди з 33 закладів вищої освіти України. З привітальним словом до учасників змагань звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх. Незважаючи на складний тренувальний процес, викликаний карантинними обмеженнями, спортсмени важкоатлети продемонстрували високі спортивні результати.
Важливо відмітити, що на тлі жорсткої конкуренції, наша команда важкоатлетів зуміла вдало виступити і принести до загальної скарбнички університету 262 залікових очок.
Честь Хмельницького національного університету захищали студенти та випускники гуманітарно-педагогічного факультету, кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.
Найкраще з усіх спортсменів Хмельницького національного університету виступила представниця чарівної статі. У ваговій категорії 55 кг. випускниця спеціальності «Фізична культура і спорт», майстер спорту України Гича Тетяна виборола 2 місце.

Вдалий виступ студентів-важкоатлетів на ХVI літній Універсіаді України.. Хмельницький нацiональний унiверситет

За крок до медалей у ваговій категорії 81 кг. зупинився магістр спеціальності «Фізична культура і спорт», кандидат в майстри спорту Бистрицький Микола.
Хоча без нагород, проте гідний внесок у заліковий кошик нашої команди зробили випускник спеціальності «Фізична культура і спорт», майстер спорту України Ковбасюк Сергій та студент першого курсу спеціальності «Середня освіта, фізична культура», кандидат в майстри спорту Сухович Віталій, посівши відповідно 11 та 13 місця у ваговій категорії 89 кг.
Бажаємо нашим спортсменам успіхів у навчанні та подальших спортивних перемог!
Підготували команду до змагань: майстри спорту з важкої атлетики викладачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Антонюк і Віктор Цісар.

відкриття змагань з важкої атлетики за програмою ХVІ літньої Універсіади України

нагородження учасників змагань.