ВЕСЛУВАЛЬНИЙ МАРАФОН

З 28 червня по 1 липня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, змагання присвячені пам’яті воїну – спортсмену Ігорю Присяжнюку, який загинув захищаючи нашу Україну на сході у 2014 році.

Це були перші офіційні змагання чемпіонату України з веслування на байдарках і каное у цей непростий для нашої країни час. У змаганнях серед дорослих та молоді взяли участь 14 обласних команд.

У складі збірної команди Хмельницької області взяли участь 5 студентів  факультету здоров’я, психології фізичної культури та спорту Хмельницького національного Університету: Микола Мельник студент групи СОФК-19-1, Назар Лозінський студент групи ФКС-20-1, Артем Мельник студент групи ФКС-21-1, Владислав Демчук студент групи СОФК-21-1 та студентка групи ФПЛ-20-1 гуманітарно-педагогічного факультету Тетяна Зозуля. Не зважаючи на тривалу дистанцію, спортсмени проявили високі морально-вольові якості, спортивний характер та силу волі, подолавши марафонські дистанції, які включають в себе перебіжки з човном по 150 метрів. За складних погодних умов (температура повітря  сягала до 34 оС у тіні), Микола Мельник в категорії молодь у байдарці-одиночці на дистанції 26 200 метрів (6 перебіжок), а Артем Мельник у каное-одиночці на дистанції 22 600 метрів (5 перебіжок) вибороли срібні нагороди. Тетяна Зозуля у жіночому каное на дистанції 15 400 метрів (3 перебіжки) здобула також срібну нагороду та виконала норматив майстра спорту України, а на дистанції 3400 м в одиночці каное виборола «бронзу». Владислав Демчук у каное-одиночці посів п’яте місце серед молоді, а Назар Лозінський у байдарці-одиночці серед молоді посів шосте місце.

Слід відзначити, що Тетяна Зозуля з 27 по 31 липня у складі збірної команди України візьме участь у чемпіонаті Європи серед молоді на марафонські дистанції в місті Копенгаген (Данія).

Хмельницькі тренера, спортсмени-веслувальники, дякують Міністерству молоді та спорту України, організаторам змагань міста Вінниці за надану можливість у непростий для країни час взяти участь цих змаганнях. Велика подяка нашим захисникам ЗСУ, силам ТрО, СБУ, усім хто захищає нашу суверенну державу та докладає максимум зусиль, щоб вигнати ворога з нашої землі та щоб у нас настав мир.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, мирного неба та подальших успіхів на водних доріжках.