Веслувальний марафон

З 26 по 28 травня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, присвячений пам’яті воїну – спортсмену Ігорю Присяжнюку.

У складі збірної команди Хмельницької області брали участь 2 студенти  Хмельницького національного Університету, Назар Кривошия факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем група КНІТ-16-1, та студентка групи ФКС-18-1 гуманітарно-педагогічного факультету Ірина Кушнір.

Слід відмітити, що спортсмени проявили високі морально-вольові якості, спортивний характер та силу волі, долаючи марафонські дистанції, які окрім веслування включають в себе перебіжки по 250 метрів. За складних погодних умов (сильний поривчастий вітер) Ірина  Кушнір з Єлизаветою Магріані в категорії юніорів у байдарці-двійці на дистанції 18 000 метрів (4 перебіжки) вибороли бронзову нагороду. Назар Кривошия з напарником у байдарці-двійці Віталієм Навойтко з перебіжками подолали 32 000 метрів (7 перебіжок) та посіли п’яте місце серед дорослих.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я і подальших успіхів на водних доріжках.