ВІДКРИТИЙ КУБОК РЕКТОРА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З БАДМІНТОНУ СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ

У місті Кам’янець-Подільському 3 червня відбулися відкриті змагання з бадмінтону «Кубок ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти.
Змагання з бадмінтону серед освітян набувають великою популярності та стають традиційними вже кілька років. Підтвердженням тому є значна кількість закладів освіти, які беруть у них участь. Так, у Кам’янець-Подільського національного університеті зібралися педагоги з низки закладів освіти, зокрема:

• Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка;
  • Подільський державний університет;
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;
  • Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського;
  • Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка”;
  • Об’єднаний навчально-тренувальний центр Сил підтримки ЗСУ;
  • Хмельницький національний університет.
    Загалом участь взяли 12 команд. Згідно із положенням про змагання турнір проходив у парному розряді. Усі команди було розділено на чотири групи. З кожної групи перші дві виходили до фінального кола змагань, де розігрувалися місця з 1 по 8. Команди, які посіли треті місця у групі розігрували з 9 по 12 місце.
    Від Хмельницького національного університету участь у змаганнях взяли професори кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик, Юрій Дутчак, Анатолій Ребрина та професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії Микола Майструк.

Найкраще виступили Анатолій Ребрина та Микола Майструк, які у своїй групі посіли друге місце і у фінальному турі поступилися чемпіонам змагань майстру спорту Івану Коретнику та Мар’яну Пітину (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського). У підсумку наші викладачі посіли 8 місце.
Іншій нашій команді Олександру Солтику та Юрію Дутчаку не вдалося вийти із групових змагань та у подальших іграх викладачі посіли 11 місце.

Варто відзначити, що окрім цікавих поєдинків під час змагань науково-педагогічні працівники мали змогу поспілкуватися між собою із багатьох важливих питань, зокрема із реалізації академічної мобільності здобувачів вищої освіти.
На завершення від викладачів Хмельницького національного університету хочемо висловити слова подяки господарям змагань, зокрема ректору Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Івану Сергію Копилову, декану факультету фізичної культури Стасюку та завідувачу кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрію Юрчишину за високо-професійну організацію турніру, позитивні емоції, теплий та гостинний прийом.

Інформація кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту