ВІДЗНАЧЕННЯ КРАЩИХ СТУДЕНТІВ-СПОРТСМЕНІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ТМФВС

20 жовтня 2023 року у залі засідань Вченої ради Хмельницького національного університету відбулися урочисті заходи з нагоди 55 річчя кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту. Розпочався день із проведення ІІІ регіональної науково-практичної інтернет-конференції «Фізична культура, спорт, актуальні питання».

Головною подією стало проведення урочистого засідання, під час якого було відзначено кращих студентів-спортсменів університету та працівників кафедри.

Окрім працівників університету та здобувачів вищої освіти на урочистій зустрічі взяли участь випускники кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, ветерани кафедри, та представники органів державної влади Хмельницької області та міста Хмельницького.

Усі присутні мали змогу побачити коротку історію кафедри у 10-хвилинні презентації. З вітальними словами виступили ректор університету Сергій Матюх, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк, завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Олег Базильчук.

Нажаль за 55-річну історію кафедри є викладачі, які не дожили до ювілейної дати. Пішов із життя і перший завідувач, фундатор кафедри Євген Михайлович Свіргунець. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших колег.

Грамотами та сувенірною продукцією Хмельницької обласної ради,  обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки,  Управління молоді та спорту, Обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України,  Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, обласного Відділення Національного Олімпійського  комітету України були нагороджені кращі працівники кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту. Подякою ректора нагороджено колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, ветерани кафедри та кращі студенти спортсмени університету.

Від випускників кафедри з привітаннями до викладачів звернулися керівництво ДЮСШ №3 м. Хмельницького Олександр Крохмалюк,  Олександра Сидорчук на чолі із директором Лесею Закуренко, тренер викладач Катерина Стефанович, вчитель фізичної культури Ліцею № 9 Юлія Мадера. З привітаннями та окресленням широких можливостей співпраці звернулася директор Хмельницького спортивного ліцею Леся Підгорна.

Зі словами вдячності до викладачів кафедри звернувся магістр спеціальності «Фізична культура і спорт», учасник двох Олімпіад Павло Алтухов.

Свій професійний 55-річний ювілей кафедри прийшли також відзначити викладачі ветерани, які були на початку створення та розбудови кафедри: Булелик Роман Іванович,  Савченко Руслан Євтихович,  Кисельов Валерій Дмитрович, Садовий Олександр Борисович, Мосейчук Володимир Володимирович, Старцун Петро Романович, Рудніченко Микола Миколайович, Руснак Адальберт Адальбертович.

Також до вітань доєднався Центр культури і мистецтв Хмельницького національного університету, подарувавши усім присутнім пісню.

За підсумками урочистої зустрічі було відзначено, що колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту має гарний освітянський та тренерський потенціал і має гарні перспективи розвитку.

Олександр СОЛТИК,
завідувач кафедри ТМФВіС