Виступ студентів університету на змаганнях з настільного тенісу за програмою XVIII Універсіада України

З 25 по 29 квітня 2023 року у місті Чернівці відбулася XVIII літня Універсіада України з настільного тенісу, у якій взяли участь найсильніші спортсмени з 11 регіонів нашої країни. За перемогу боролися 62 спортсмени з 16 закладів вищої освіти!

Хмельницьку область представляли студенти двох закладів вищої освіти: Кам’янець-Подільського національного університету та Хмельницького національного університету. За підсумками проведених матчів серед регіонів Хмельницька область виборола 2 місце.

Спортивну честь Хмельницького національного університету представляли студент групи КІс-21 Максим Микитюк та випускники 2022 року Вадим Токар; Катерина Стефанович; Ольга Савіцька.
Важливо відмітити що кожен учасник змагань міг виборювати першість в різних видах програми: в особистих, парних, змішаних та командних змаганнях. Не зважаючи на те, нашим спортсменам не вдалося підійнятися на п’єдестал пошани, проте у підсумку вони принесли нашому закладу освіти вагомий результат, здобувши 194 залікових очка.

Вітаємо наших студентів-спортсменів і бажаємо гарного навчання і подальших успішних спортивних результатів!!!

Анатолій РЕБРИНА,
професор кафедри ТМФВС