ЗАЛУЧЕННЯ ФАХІВЦІВ-ПРАКТИКІВ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)»

Для реалізації цілісної системи підготовки майбутніх фахівців у сучасних умовах освітнього процесу, найкращим методом урізноманітнення навчання, є проведення гостьових лекцій, із залученням фахівців-практиків. Студенти спеціальності середня освіта (Фізична культура), 26 березня 2024 року, мали можливість бути присутніми на відкритій лекції за темою: «Нова українська школа: сучасний урок фізичної культури», яку проводила завідувач кафедри фізичного виховання Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», заслужений вчитель України, призер Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», Ліана Копилова.

Доповідачка у своїй доповіді наголосила на тому, що під час своєї професійної діяльності фахівці повинні ефективно реагувати на зміни, які є динамічними в галузі освіти. Лектором було акцентовано увагу студентів на професійні навички під час виконання завдань, застосування сучасних підходів викладання уроку фізичної культури у закладах загальної середньої освіти.  Адже урок – це не лише форма організації освітньої діяльності у вигляді співпраці вчителя і учнів, але й творча робота учителя, тому урок фізичної культури повинен бути різноманітним, цікавим, сучасним та інноваційним, а педагог повинен знайти нові підходи у викладанні уроків фізичної культури.

Отримана інформація щодо сучасного уроку фізичної культури викликала інтерес у здобувачів і цікаву дискусію. Лектор дала вичерпні відповіді на запитання.

Колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Хмельницького національного університету та здобувачі вищої світи, щиро дякуютьЛіані Копиловій за проведену гостьову лекцію, а також за цікаву та корисну зустріч.

Віра БАЗИЛЬЧУК,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту