Збірна команда університету – срібні призери ХІV літньої Універсіади України з регбі-7

ХІV літня Універсіада України для студентської збірної команди ХНУ з регбі-7  – найпрестижніші студентські спортивні змагання і важливий підсумок виснажливої тренувальної праці.  Слід зазначити, що з 2002 року збірна нашого університету з регбі-7 на змаганнях Універсіад ще жодного разу не залишалася без нагород! А отже і цього року на неї покладались великі надії у примноженні залікового  здобутку університету та області. Приємно також відзначити, що із заявлених 12 спортсменів  збірної команди Хмельницької області  11 – студенти Хмельницького національного університету!

Турнір проходив наприкінці травня у м. Одеса. Команди з дев’яти регіонів упродовж двох днів визначали найсильнішу студентську команду нашої країни.  На першому етапі збірні команди областей були поділені на три групи, переможці яких, а також одна найкраща друга команда продовжили боротьбу за кубок, інші розігрували 5-9 місця.

Наша збірна з легкістю виграла поєдинки у своїй групі: у грі з Івано-Франківською областю рахунок склав 59:0, Тернопільською – 49:0 у нашу користь. Так хмельничани пройшли до фінальної  частини турніру.

У іграх за 1-4 місця зійшлися найзапекліші суперники усіх попередніх змагань, а саме, збірні команди Одеської, Харківської, Львівської та Хмельницької областей. У першому матчі наші спортсмени впевнено обіграли сильну збірну Харківської області з рахунком 19:5. Друга гра звела нашу команду з львів’янами і знову перемога – 38:0. У фіналі суперником Хмельницької збірної постала одеська команда. Матч мав бути принциповим, оскільки на попередній Універсіаді 2017 року збірна Одеської області так само у фінальному поєдинку зустрічалась  з нашою збірною і поступилася у рахунку  хмельничанам. Для господарів змагань це був матч-реванш. Непростий поєдинок двох найсильніших команд виявив переможця – наші студенти з рахунком 12:38 поступилися спортсменам з південної області та посіли другу сходинку п’єдесталу.

Вітаємо срібних призерів ХІV літної Універсіади України з регбі-7 – студентів-спортсменів університету та їхнього тренера, доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Квасницю О. М.!