Змагання з пауерліфтингу в стінах університету

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, Міжнародного дня студентського спорту на базі тренажерної зали навчального корпусу з фізичного виховання Хмельницького національного університету відбулися змагання з пауерліфтингу серед молоді. Активну участь у цих змаганнях взяли студенти – спортсмени Хмельницького національного університету.

Змагання з пауерліфтингу в стінах університету. Хмельницький нацiональний унiверситет

Окрім гарних спортивних результатів студенти вибороли чисельні нагороди у різних вагових категоріях. Зокрема: у ваговій категорії до 57 кг. серед юніорок впевнену перемогу здобула студентка групи ФКС-20 Ощипко Вікторія. Чемпіоном серед юніорів у ваговій категорії до 66 кг став студент групи ФКС-19 Щавінський Олександр. Перемогу святкував також студент групи ФКС-20 Столярик Михайло серед юнаків вагою до 83 кг. У найбільш важкій категорії до 93 кг. серед юніорів перше місце виборов студент групи ЕМ-19 Бідюк Ілля. Успішні результати в особистих виступах дозволили команді Хмельницького національного університету впевнено вийти на перше загальнокомандне місце серед інших команд.

З нагоди професійних свят бажаємо усім спортсменам і тренеру, старшому викладачу кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, Цісару Віктору, який здійснює цілеспрямовану багаторічну підготовку спортсменів з пауерліфтингу, міцного здоров’я і подальших успішних спортивних виступів!!!