ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ З ШАШОК СЕРЕД СТУДЕНТІВ

21 березня у стінах Хмельницького національного університету пройшов відбірковий етап чемпіонату області з шашок. Змагання проходили у конференц-залі навчального корпусу № 4. Важливо відзначити, що перевагою даного залу є його розміщення у підвальному приміщенні та одночасне використання як залу укриття. Для змагань з шахів і шашок це є обов’язкова вимога, оскільки за правилами змагань забороняється зупиняти або переносити турнірні зустрічі.

Також позитивним є відновлення змагань з шашок серед студентської молоді, які вже багато років не проводилися. До змагань долучилися здобувачі вищої освіти з низки закладів вищої і передвищої фахової освіти, зокрема: Хмельницького фахового медичного коледжу, Хмельницького кооперативного торгівельного економічного інституту, Хмельницького кооперативного фахового коледжу, Хмельницького політехнічного фахового коледжу «Львівська політехніка».

Варто відмітити, що змагання проходили за коловою системою, у якій команди кожного закладу освіти зустрічалися між собою. За підсумками ігор кращі гравці вибороли право виступати у фінальній частині чемпіонату області з шашок, які мають відбутися в середині квітня у місті Кам’янець-Подільському.

Олександр СОЛТИК,
завідувач кафедри ТМФВіС