Зустріч студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт з роботодавцем

В рамках проекту залучення до аудиторних занять на освітній програмі 017 Фізична культура і спорт професіоналів-практиків та експертів галузі, а також роботодавців, кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту започатковано курс лекцій з роботодавцями. В середу, 6 листопада була проведена відкрита лекція власником та директором фітнес-клубу «Evolution» Плахотнюком Олегом Івановичем, де були залучені студенти 1-4-х курсів спеціальності та викладачі кафедри.

На лекції були розкриті питання, що стосуються безпосередньо професійної діяльності майбутнього фахівця фітнес-індустрії, зокрема Олег Іванович висвітлив основні кваліфікаційні вимоги та професійні компетентності, що висуває сучасна професійна діяльність до випускників університету і тенденції розвитку фітнес-індустрії. Також акцентував увагу на необхідності самовдосконалення та можливостях фінансового зростання в процесі професійної діяльності, розкрив секрети успішного проходження співбесід з власниками та директорами фітнес-клубів.

Керівництвом кафедри підписано угоду про співпрацю з фітнес-клубом «Evolution» та можливість проходження різних видів практик на базі даного клубу.

Колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту висловлює слова вдячності Плахотнюку Олегу Івановичу за активну позицію та підтримку у підготовці студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт Хмельницького національного університету.