ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

З 2 по 6 вересня у місті Умань пройшов чемпіонат України звеслування на байдарках і каное серед дорослих спортсменів. Представляли нашу Хмельниччину студенти Хмельницького національного університету: факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту – студенти-магістранти Павло Алтухов (група ФКСм-21-1), Марія Євдокимова та Микола Мельник (група ФКСм-23-1), Ганна Павлова – студентка групи СОФК-21-1, Анастасія Дежицька – студентка групи СОФК-22-1,  Артем Мельник – студент групи ФКС-21-1, Владислав Демчук – студент групи СОФК-20-1, Назар Лозінський – студент групи ФКС-20-1 та студентка факультету міжнародних відносин групи ФПЛ-20-1 Тетяна Зозуля.

Варто відзначити, що представили нашу область досвідчені студенти-веслувальники: «Майстер спорту міжнародного класу України» Павло Алтухов та «Майстер спорту України» Ганна Павлова, які щойно  повернулися з чемпіонату світу, де в напруженій боротьбі вони змагалися з найсильнішими веслувальниками світу за олімпійські ліцензії на Ігри Олімпіади 2024 року м. Париж.

На цьогорічному чемпіонаті України знову не було рівних Павлу Алтухову: він вкотре впевнено переміг на олімпійській дистанції каное-одиночки 1000 метрів, а Ганна Павлова у байдарці-четвірці перемогла на дистанції 500 метрів та стала срібною призеркою у байдарці-двійці і міксті (змішаному екіпажі, чоловік+жінка) на дистанції 200 метрів. Триразовою чемпіонкою України стала Анастасія Дежицька в каное-одиночці на дистанціях 1000 і 5000 метрів та каное-двійка 500 метрів, на короткій дистанції каное-двійок 200 метрів виборола срібну медаль. Тричі срібною призеркою чемпіонату України стала Тетяна Зозуля в каное-одиночці на дистанціях 1000 і 5000 метрів та двійці 1000 метрів, вона також тричі стала бронзовою  призеркою на дистанції 500 метрів в двійці та четвірці, а також на 200 метрів у четвірці. Успішно виступив і Микола Мельник: спочатку у напруженій боротьбі заїзду байдарок-двійок на дистанції 1000 метрів він виборов «бронзу», а наступного дня вже у байдарці-одиночці на дистанції 5000 метрів він знову здобув бронзову медаль. Слід зазначити, що гідно виступив на чемпіонаті України Артем Мельник у каное-одиночці на дистанції 5000 метрів та каное-четвірці 200 метрів він фінішував четвертим, а Владислав Демчук в каное-одиночці на дистанції 5000 метрів перетнув фініш з сьомим результатом.

На чемпіонаті України серед дорослих наші студенти-веслувальники вибороли 5 – золотих, 6 – срібних та 5 – бронзових медалей.

Велика подяка Збройним силам України за можливість тренуватись та виступати на змаганнях. А нашим веслувальникам нових перемог, успіхів у навчанні та мирного неба.

На фото: Павло Алтухов
На фото: ліворуч Тетяна Зозуля в центрі Анастасія Дежицька
На фото: другий номер в човні Тетяна Зозуля
На фото: перший номер у байдарці Микола Мельник
На фото: на першому місці третя з ліва Ганна Павлова
На фото: перший номер у каное Анастасія Дежицька
На фото: праворуч Микола Мельник