ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Здобувачі першого освітнього рівня,предметної спеціальності014.11 «Середня освіта (фізична культура)», згідно навчального плану, пройшли педагогічну практику у закладах загальної середньої освіти, у відповідностіукладених угод проходження практики, на базі 15 шкіл.

Перед студентами поставлено завдання – закріпити свої теоретичні знання і вміння на практиці, ознайомитися із програмою фізичної культури та навчально-методичною документацією, умовами  професійної діяльності у закладах загальної середньої освіти, методикою проведення занять з фізичної культури та специфіку занять з фізичного виховання із учнями спеціально-медичного відділення.

Керівники на базі практики ознайомлювали практикантів із матеріально-технічним забезпеченням, навчально-методичною документацією. Після спостереження за проведенням уроків керівника, практиканти прислуховуючись до його порад та методичних вказівок і самостійно проводили уроки з фізичної культури з учнями різних вікових груп, вирішуючи освітні, оздоровчі та виховні завдання уроку. У молодшій школі, із учнями проводили фізкультпаузи, фізкультхвилинки, рухливі перерви та спортивно-масові заходи.

Здобувачі вищої освіти набувавали досвіду фахівця з фізичноїкультури завдячуючи підтримці педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти. Адміністрація університету, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури і спорту та колектив кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту висловлюють щиру подяку адміністрації шкіл та вчителям фізичної культури за допомогу, підтримку й надану можливість реалізації перших кроків в педагогічній діяльності наших студентів, майбутніх фахівців з фізичної культури.

Віра БАЗИЛЬЧУК,
доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту