СРІБНІ НАГОРОДИ КУБКУ УКРАЇНИ З РЕГБІ-7

19 серпня 2023 року у Львові відбувся Кубок України з регбі-7. Вже кілька років поспіль турнір традиційно проводився у День Незалежності України, але зважаючи на воєнні обставини, для безпеки гравців та глядачів цьогорічний Кубок було проведено на тиждень раніше. Львів щиро прийняв команди суперліги з Хмельницького, Харкова, Києва, Івано-Франківська, Львова та Ужгорода. Загалом у турнірі взяли участь найкращих 9 команд.

Змагання проводились за «сліпим жеребом»: усі команди були розподілено на три групи, де за коловою системою кожна з команд зіграла по дві гри. За підсумками ігор було визначено переможців у кожній з груп та кращу другу команду, які у подальшому провели між собою півфінальні і фінальні ігри.

Регбійне «Поділля» у своїй групі здобуло дві впевнені перемоги та з першого місця потрапило у півфінал, де їхнім суперником стали регбісти київського «Антареса». Хмельничани здобули впевнену перемогу та вийшли у фінал Кубку України, зустрівшись з «традиційним» суперником – регбістами збірної Харківської області. У дуже напруженому, але цікавому матчі перемогу вибороли харків’яни, а з ним і титул володаря кубку України з регбі-7.

Вітаємо студентів-спортсменів Хмельницького національного університету, які у складі РК «Поділля» вибороли срібні нагороди Кубку України з регбі-7 сезону 2023 року:
Сівака Вадима, аспіранта ХНУ;
Кравчука Василя, студента гр. СОФК-19-1;
Мацюка Дмитр, студента гр. ФКС-22-1;
Стецуна Богдана, студента гр. ФКС-22-1
Традиційно на змаганнях з регбі всеукраїнського рівня урочисто вручають спортивні звання за результатами попереднього року. Приємно, що студенти ХНУ знову серед кращих – звання та посвідчення «Майстра спорту України з регбі» цього року було вручено студентам нашого університету Василю Кравчуку та Стецуну Богдану. Наші щирі вітання студентам-спортсменам, вагомих подальших спортивних досягнень!