УСПІШНИЙ ВИСТУП ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

В місті Умань з 28 серпня по 1 вересня відбувся чемпіонат України серед юнаків і дівчат та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное. В складі збірної команди Хмельницької області взяли участь студенти Хмельницького національного університету, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту студенти-магістранти групи ФКСм-23-1 Марія Євдокимова та Микола Мельник, Софія Дячок, Владислав Демчук студенти групи СОФК-20-1, Назар Лозінський студент групи ФКС-20-1, Артем Мельник студент групи ФКС-21-1, Максим Ткач, Анастасія Дежицька, студенти групи СОФК-22-1, Анастасія Василенко студентка групи ФКС-22-1 та студентка факультету міжнародних відносин групи ФПЛ-20-1 Тетяна Зозуля.
Успішно виступила Анастасія Дежицька ставши триразовою чемпіонкою України. Спочатку у каное-одиночці на дистанції 1000 м вона впевнено перемогла своїх суперниць, а згодом у каное-двійці здобула ще дві золоті нагороди на дистанції 1000 і 500 метрів, також виборола «срібло» в двійці та міксті (чоловіки, жінки) на дистанції 200 метрів. Не було рівних Миколі Мельнику, який у збірному екіпажі з Рівненським веслувальником Микитою Бруханським у байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів фінішували першими. До речі Микола ще двічі виборював срібні нагороди на олімпійських дистанціях в одиночці на 1000 метрів та байдарці-четвірці 500 м. У каное-четвірці серед жінок добре виступила Тетяна Зозуля вона виборола срібні медалі на дистанціях 500 і 200 метрів, а у каное-двійці на дистанції 1000 метрів здобула бронзову нагороду. Срібні медалі також у Софії Дячок байдарка-четвірка дистанція 500 м, та у Анастасії Василенко в каное-одиночці 1000 метрів. Стабільний виступ у каное-одиночці продемонстрував Артем Мельник, він двічі виборов бронзові нагороди на дистанції 1000 і 200 метрів. Серед юніорів у байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів Максим Ткач виборов бронзову медаль. Близьким до нагороди був Назар Лозінський, він у байдарці мікст на 200 метрів разом із Софією Дячок фінішував четвертим.
Загалом наші студенти веслувальники на чемпіонаті України серед юніорів та молоді вибороли 4 – «золотих», 8 – «срібних» та 4 – «бронзових» медалей.
Велика подяка збройним силам України, та усім, хто боронить нашу країну від ворога, за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.
Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, успіхів у навчанні на водних доріжках та мирного неба.

На фото: Микола Мельник – перший номер
На фото: Микола Мельник
На фото: Артем Мельник
На фото: Тетяна Смиловенко з Полтавщини та Анастасія Дежицька праворуч
На фото: Анастасія Дежицька
На фото: Тетяна Зозуля – друга з ліва
На фото: Софія Дячок друга ліворуч