Відзначаємо 60-річчя університету по-волейбольному

25 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбувся турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений 60-й річниці створення університету. У змаганнях взяли участь збірні команди: «Новатор» м. Хмельницький, ДЮСШ Летичівського району (с. Голосків), ДЮСШ № 1 м. Хмельницький та команда Хмельницького національного університету.

Зі вступним словом до учасників змагань звернулися  проректор з науково-педагогічної роботи Микола Йохна, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк та завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександр Солтик.

Змагання проходили по коловій системі з трьох партій. За перемогу в грі команді нараховувалось 3 очка, при рахунку зустрічі 2:1 команді, яка перемогла, нараховувалось 2 очка, а команді, яка програла, 1 очко.

Стартові поєдинки турніру в спортивній залі університету по-справжньому порадували спогляданням очевидного змагального «голоду» з боку всіх без винятку команд, що відобразилося на майданчику неймовірним загальним ігровим драйвом, емоціями, самовіддачею та окремими технічними «спалахами» окремих спортсменок, після яких їм захопливо аплодували не тільки уболівальники, а навіть суперниці. Так, і помилок теж вистачало, особливо з боку наймолодших волейболісток (а в деяких командах на майданчик виходили навіть 13-річні дівчата!), проте вони повністю поглиналися тотальною жагою боротьби та достатньо інтригуючими сюжетами фактично кожної зустрічі.

Тайм аут команди ДЮСШ № 1 м. Хмельницького
Команда ХНУ перед грою
Команда ДЮСШ Летичівського району (с. Голосків перед грою)
На майданчику команда Новатор м. Хмельницький та команда ДЮСШ № 1 м. Хмельницький

На ігровий майданчик першої гри турніру згідно з розкладом змагань вийшли команди ХНУ та ДЮСШ с. Голосків. У першому сеті перемогу вибороли дівчата команди ДЮСШ с. Голосків (гравці цієї команди щорічно беруть участь в чемпіонаті України серед команд дитячої ліги), другий сет виборола команда університету, в третьому сеті перемогла команда ДЮСШ с. Голосків. Кращим гравцем цієї гри суддями визнано діагональну команди ХНУ Юлію Кирячок. Друга зустріч відбулась за участю команди «Новатор» м. Хмельницький і команди ДЮСШ м. Хмельницький. В двох сетах впевнену перемогу здобула команда «Новатор», приємно що її гравцями є випускниці нашого університету Зоряна Пивовар, Оксана Остапчук та Віта Рудик, які в свій час навчались на гуманітарно-педагогічному факультеті. А центральну блокуючу Зоряну Пивовар судді визнали кращим гравцем цієї зустрічі. Цікавою проходила зустріч команд «Новатор» та ДЮСШ с. Голосків, де вирішувалась доля першого місця турніру. Перемогу отримав більш досвідчений колектив команди «Новатор», перший сет завершився з рахунком 25:20, другий сет – 25:23

За підсумками змагань переможцями турніру, набравши 9 очок, стала збірна команда «Новатор» м. Хмельницький, друге місце посіла команда ДЮСШ Летичівського району (с. Голосків) з 5очками, третє місце виборола команда Хмельницького національного університету, яка набрала 4 очка. Четвертими стали вихованці ДЮСШ № 1 м. Хмельницького. Команди переможці та призери турніру були нагороджені кубками, а гравці команд медалями.

Переможці турніру команда Новатор м. Хмельницький
Бронзові призери турніру команду ХНУ
Срібні призери турніру команда ДЮСШ с. Голосків
Учасники турніру присвяченому 60-й річниці створення ХНУ

Після завершення відкритого обласного турніру з волейболу серед жіночих команд на майданчик помірятись майстерністю вийшли чоловічі команди: збірна команда викладачів кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту (капітан команди – доцент кафедри ТМФВС Ярослав Гнатчук) та збірна команда професорсько-викладацького складу університету (капітан команди – доцент кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Віталій Неймак). Гравці кожної команди проявляли велику ініціативу, впевненість в перемозі. Переможець товариської зустрічі визначався з трьох сетів, які потрібно було виграти. За підсумками зустрічей перемогу отримали викладачі університету (25:21, 25:18, 25:16).

Керівництво університету, спортивний клуб бажають усім учасникам змагань міцного здоров’я, успіхів у навчанні та подальших перемог.