ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕСЛУВАЛЬНИЙ МАРАФОН

З 13 по 16 липня в хорватському місті Славонський Брод пройшов чемпіонат Європи з веслувального марафону на байдарках і каное, в якому взяли участь 25 кращих українських веслувальників. Змагання проходили на короткій (3,4 км) та довгій дистанціях (від 11,8 км до 32 км) з перебіжками в трьох вікових групах: юніори, молодь до 23 років та дорослі. В складі збірної команди України виступили чотири студенти Хмельницького національного університету, а саме: студентка групи ФПЛ-20-1 гуманітарно-педагогічного факультету Тетяна Зозуля, студентка групи СОФК-22-1 Анастасія Дежицька, студент групи ФКС-21-1 Артем Мельник, усі в каное одиночках. В байдарці-одиночці змагався випускник групи СОФК-19-1 факультету здоров’я, психології фізичної культури та спорту Микола Мельник.
Найкращий результат в каное-одиночці показала Тетяна Зозуля. Вона фінішувала з п’ятим результатом на дистанції 11,8 км серед молоді. Мельник Артем у каное-одиночці серед дорослих на короткій дистанції 3,4 км фінішував десятим, а Микола Мельник у байдарці-одиночці на дистанції 26,2 км серед молоді, фінішував одинадцятим.

На фото: Анастасія Дежицька у синьому човні

Велика подяка Збройним силам України, та усім, хто боронить нашу країну від ворога, за можливість тренуватись та виступати на змаганнях.

Бажаємо подальших успіхів нашим веслувальникам на водних доріжках.

Віктор ФЛЕРЧУК
Доцент кафедри теорії і методики

фізичного виховання і спорту